(495) 500-26-34; (963) 778-01-41
О бильярде О столах О материалах

Главная Новости

Розсувні системи

Опубликовано: 08.11.2018

видео розсувні системи

Теплі розсувні системи Reynaers Hi Finity Aluminium Sliding Patio Doors

Розсувні системи для дверей стали набирати популярність відносно недавно, але швидко увійшли в моду, завдяки своїй функціональності, зручності і стилю. Найчастіше розсувні системи застосовують при установці шаф купе, також існують системи для дверей, міжкімнатних розсувних перегородок, балконів і навіть для вікон. Вони дозволяють економити простір і чудово вписуються в будь-який інтер'єр.

Головним розходженням між розсувними системами є матеріал виготовлення. Найбільш популярні алюміній і сталь, іноді використовується пластик. Алюмінієві системи більш дорогі, але зате прослужать вам набагато довше, і при цьому міцні, надійні, мають плавний, безшумний хід. Алюмінієва система дозволяє робити двері великих розмірів, так як матеріал легкий. Якщо задумані широкі двері з наповненням зі скла, бажано для надійності розділити його вузьким горизонтальним профілем. Сталеві системи дешевше, так як сталь в принципі набагато дешевше алюмінію, але мають більш короткий термін експлуатації і видають при використанні певний шум.

Розрізняються системи за зовнішнім виглядом. Вони бувають з обрамленням з алюмінієвих або сталевих профілів, всередину якого вставляється дверне полотно, при цьому все навантаження лягає на обрамлення, в безрамних конструкціях несучу функцію виконує дверне полотно, тому двері можуть бути тільки з цілісного листа, без вставок. Система з обрамленням дозволяє робити фасад, комбінуючи різні матеріали за допомогою роздільників фасаду.

Також існує відмінність за типом кріплення, вони бувають верхнього і нижнього типу. У нас ви можете купити розсувні системи для шаф купе обох типів, різниця між ними зрозуміла з назви. Основні ролики на рейці можуть бути закріплені внизу, або, відповідно вгорі. Нижнє кріплення більш популярне і надійне, але в деяких випадках верхнє буває переважніше. При верхньому кріпленні вага дверей не повинна перевищувати 80 кг.

Окремо представлені направляючі для шаф купе та комплектуючі до розсувних систем.

Як реалізувати в інтер’ єрі свого будинку два протилежні прагнення — до простору і приватності? Для цього знадобиться старовинний винахід економних японців — розсувні системи. Розсуваючі стіни, можна перетворити своє житло відповідно з необхідним моментом і настроєм.

XXI століття диктує швидкі зміни в способі життя, тому важливо уникнути морального старіння будинку. Популярною стає відкрите (гнучке) планування житла, при якій об’ єднують приміщення денної зони — вітальню, кухню, їдальню, хол — або створюють в мансарді лофт — великий зал. Такі простори можна зонувати, використовуючи розсувні системи або ширми. А якщо з часом спосіб життя зміниться, при такому плануванні не доведеться перебудовувати внутрішні стіни. Однак розсувні перегородки та двері все ж прив’ язані до певної лінії на плані, а ось ширми допускають повну свободу просторового творчості.

Будова розсувних систем

Розсувна система складається з одного або декількох полотен, які переміщаються уздовж прорізу, верхнього та нижнього направляючих і роликового механізму. Додатково уздовж стіни можуть бути встановлені пенали, в які ховається полотно. Якщо розміри отвору відповідають звичайним розмірами дверної коробки (220 х 90-200 см), конструкцію називають дверима. Якщо ж отвір більший, наприклад за висотою відповідає приміщенню, то це перегородка. Двері можна замикати на замок, а для перегородок це, як правило, не практикують.


Алюмінієві розсувні системи 

Специальные предложения

 

Rambler's Top100   Рейтинг@Mail.ru   Яндекс цитирования

rss